PODŚWIETLANE LUSTRO LED – MULTI-MX HILINE

Rozmiary lustra:
– 80cm x 60cm 221LED 26W 2164LUMEN
– 100cm x 60cm 269LED 32W 2634LUMEN
– 120cm x 70cm 317LED 38W 3105 LUMEN
– 140cm x 70cm 365LED 43W 3575 LUMEN

Barwa Ledów:
Ciepła, Neutralna lub Zimna

Opis produktu:

Satynowa rama (maskownica)
Zasilacz LED schowany za lustrem
Odstęp od ściany: 25 mm
Lustro Kryształowe o szlifowanych trapezowo krawędziach
Przełącznik
Ukryte mocowania lustra
Uchwyty i kołki do montażu na ścianie
Certyfikaty 'CE’ i 'B’

 

Lustro wyprodukowano z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Tafla lustra pochodzi od Belgijskiej Firmy SAINT-GOBAIN, zabezpieczona jest powłoką teflonową, która chroni przed działaniem wilgoci.

Oświetlenie składa się z wysokiej klasy energetycznej A++ taśmy diód Led. Diody zasilane są zasilaczem elektronicznym ukrytym za lustrem.

Oświetlenie ledowe jest typu „PLCC” o barwie CIEPŁEJ , NEUTRALNEJ oraz ZIMNEJ o szerokim kącie świecenia umieszczone są w specjalnym profilu co powoduje rozproszenie światła i eliminuje efekt oświetlenia punktowego.

Zaletą takiego podświetlenia lustra jest bardzo mały pobór prądu a Diody tej jakości mają gwarancję ciągłego świecenia przez 10 lat ! ! !

Dzięki doświadczeniu naszej firmy uzyskaliśmy fantastyczne efekt świetlny lustra. Przez matowy pasy w tafli lustra z zamocowanych za lustrem lamp wychodzi rozproszone światło. Udało się nam zredukować odstęp lustra od ściany do minimum i wynosi on jedynie 2,5 cm.

Na specjalnie życzenie klienta możemy przygotować to samo Lustro ale w innych wymiarach.

Nowe Lustro jest oryginalnie zapakowane i odpowiednio zabezpieczone podczas transportu. Lustro jest w pełni wyposażone do montażu. Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę VAT.

LUSTRO FAZOWANE 12mm

PRZEŁĄCZNIK SENSORYCZNY

ZAPROJEKTOWANE DO MONTAŻU W PIONIE I POZIOMIE

ALUBLENDA

ZEGAR LED